DARMOWA WYCENA

1
Zapraszamy Pn-PT 9 do 18, So 10-14
Dzwoń: 22 3928672

SZYBKA NAPRAWA

2
Doświadczenie, oryginalne części, profesjonalny sprzęt.....

TWOJE ZADOWOLENIE

3
Dołącz do grona zadowolonych klientów.

Serwis


Jeśli zależy Ci na szybkiej naprawie laptopa, tabletu czy komputera i szybkim odzyskaniu dostępu do zdjęć, dokumentów i ulubionych programów, zapraszamy do nas na bezpłatną wycenę.

W kilka minut nasi technicy sprawdzą co jest uszkodzone i przekażemy Ci wszystkie niezbędne informacje, abyś mógł podjąć decyzję o naprawie.

Co więcej - na 90 % naprawimy Twojego laptopa w 3 do 5 dni roboczych, ponieważ na miejscu posiadamy duży magazyn części zamiennych oraz 10 w pełni  stanowisk naprawczych i 3 stanowiska do lutowania układów BGA.

Z kilkoma największymi i najskuteczniejszymi serwisami z Polski otworzyliśmy grupę, w której wymieniamy się doświadczeniami, dzięki czemu posiadamy dostęp do wspólnej bazy schematów, wiedzy o usterkach oraz  możliwość korzystania ze wspólnego magazynu układów BGA i QFP. Dzięki temu masz pewność, że Twój sprzęt będzie naprawiany szybko i profesjonalnie.

Chcemy abyś był zadowolonym klientem, dlatego na każdą wykonaną u nas naprawę dostaniesz gwarancję. Ponadto każdą wymienioną u nas matrycę obejmuje dodatkowa 2 tygodniowa gwarancja "0" BAD PIKSELI.

Przyjdź do nas - Rozwiążemy Twoje problemy z Laptopem

Masz pytania dzwoń 22 845 03 87  lub 22 3928672

W naszej ofercie znajdziesz naprawy komputerów, laptopów, netbooków, tabletów renomowanych firm jak: Apple, Acer, Asus, Dell, HP, Toshiba, Lenovo, Fujitsu, Siemens, Sony Vaio, Samsung, Packard Bell, MSI, i innych. Prowadzimy również serwis komputerów przemysłowych i medycznych. Jeśli masz problem z innym urządzeniem i nie możesz znaleźć dobrego serwisu, spytaj nas - postaramy się pomóc.

Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 9 do 18, sobota 10 do 14 w Warszawie przy ul. Opaczewskaiej 43 ( 450m od Blue City). Łatwy dojazd z dzielnic Warszawy : Mokotów, Ursus, Wola, Włochy, Białołęka, Bielany, Żoliborz.

Inne usługi

Naprawiamy tablety, komputery oraz prowadzimy laboratorium odzyskiwania danych z dysków.

Jeśli masz do nas za daleko?

Naprawa laptopów

Go to top