DARMOWA WYCENA

1
Zapraszamy Pn-PT 9 do 18, So 10-14
Dzwoń: 22 3928672

SZYBKA NAPRAWA

2
Doświadczenie, oryginalne części, profesjonalny sprzęt.....

TWOJE ZADOWOLENIE

3
Dołącz do grona zadowolonych klientów.

Serwis laptopów


W czasach gdy komputer stał się niezastąpionym elementem życia niemalże każdej osoby, jakiekolwiek uszkodzenie powoduje natychmiastową utratę zdjęć, filmów, dokumentów oraz w dużym stopniu utrudnia kontakt ze znajomymi i kontrahentami.
W kilku ostatnich latach laptopy stały się bardzo popularne i wyparły z rynku komputery PC wynikiem czego były zmiany na rynku usług. Duża część serwisów komputerowych zaczęła wprowadzać do swojej oferty naprawy laptopów, co sprawiało kolejne problemy.
1. Wiedza wystarczająca do naprawy komputerów stała się zbyt mała w przypadku laptopów. Największa różnica polega na tym, że naprawa laptopów przede wszystkim koncentruje się na elektronicznych naprawach płyt głównych. Naprawa komputerów sprowadzała się do wymiany elementów i wykręceniu kilku śrubek.
2.Powszechny dostęp do internetu oraz lepszej lub gorszej jakości wiedzy na różnego rodzaju formach sprawił, że za elektronikę biorą się osoby, które nie mają w tym zakresie najmniejszego przygotowania.  Import tanich MADE IN CHINA lutownic BGA sprawił, że większość napraw wykonywanych przez osoby nieprzygotowane do tego zawodu, zaczęła się sprowadzać do podgrzewania ewentualnie reballingu układów BGA, bo to najprostsze co można zrobić. Faktycznie około 40 % usterek jest związana z układami BGA, ale bezsensem jest lutowanie układów na tzw. PAŁĘ, w sytuacji gdy za pomocą oscyloskopu i multimetru można zdiagnozować uszkodzenie i wymienić te elementy, które odpowiadają za awarię.

3. Ceny napraw laptopów, jakie oferują niektóre firmy za "wymianę układu BGA" są poniżej kosztów zakupu oryginalnego nowego układu. Wynika to z sytuacji gdzie część układów wystarczy dogrzać i na kilka tygodni to wystarcza. Klient przyjdzie kilka razy na reklamację a jak minie okres gwarancji to i tak jest skazany na porządny serwis w którym ukłąd zostanie wymieniony na nowy.


 
Oferta naszego serwisu obejmuje pełen zakres usług. Od prostych usterek jak wymiana dysku, wymiana zbitej matrycy, zawiasów, obudowy czy klawiatury, po profesjonalną naprawę płyt głównych. Nasze Centrum napraw jest na rynku od wielu lat. Nie znikniemy jutro z rynku i nie spakujemy serwisu do walizki.

Naszym klientom oferujemy całą dostępną wiedzę i wyposażenie w naprawach laptopów Acer, Asus, Dell, Apple, HP, Lenovo, Toshiba, Samsung, Sony Vaio, Fujitsu Siemens, Gericom, Alienware, MSI i innych mniej znanych marek.

Zapraszamy na bezpłatną wycenę

Więcej w tej kategorii:

Artykuły powiązane

Inne usługi

Naprawiamy tablety, komputery oraz prowadzimy laboratorium odzyskiwania danych z dysków.

Jeśli masz do nas za daleko?

Naprawa laptopów

Go to top