DARMOWA WYCENA

1
Zapraszamy Pn-PT 9 do 18, So 10-14
Dzwoń: 22 3928672

SZYBKA NAPRAWA

2
Doświadczenie, oryginalne części, profesjonalny sprzęt.....

TWOJE ZADOWOLENIE

3
Dołącz do grona zadowolonych klientów.

Serwis tabletów


Tablety stają się coraz bardziej popularne jako narzędzia domowej rozrywki, urządzenia do przeglądania internetu i oglądania filmów czy zdjęć. Choć nie są w stanie zastąpić laptopów, to posiadają wiele przydatnych funkcji, a łatwość obsługi i dostępność różnych aplikacji sprawia, że ich popularność wciąż rośnie.

Jak każde urządzenia tak i tablety ulegają awariom. Najczęstsze objawy to: Tablet nie działa, nie wyświetla obrazu, pęknięta (zbita) matryca lub digitizer (ekran dotykowy).

Rozwój technologii sprawia, że tablety są wyjątkowo lekkie a co za tym idzie eleganckie i ergonomiczne. To co dla użytkowników jest ogromną zaletą  dla serwisów tabletów staje się prawdziwym wyzwaniem. Budowa tabletów sprawia, że często trzeba poświecić wiele czasu na ich rozebranie, zdiagnozowanie usterki oraz naprawę.

Płyty główne są tak wykonane, że większość prac naprawczych wykonuje się pod mikroskopem, a lutowanie elementów wymaga wielu lat doświadczenia. To wszystko sprawia, że na rynku jest niewiele firm oferujących naprawy tabletów na odpowiednim poziomie technologicznym.

Więcej w tej kategorii:

Artykuły powiązane

Inne usługi

Naprawiamy tablety, komputery oraz prowadzimy laboratorium odzyskiwania danych z dysków.

Jeśli masz do nas za daleko?

Naprawa laptopów

Go to top